slider
slider
slider
slider
slider
slider

Kožešnická výroba, Kožešiny, Kůže

Nový e-shop

Měníme vzhled našich stránek. V případě, že máte problém s vytvořením objednávky, napište prosím na sevalplus@email.cz.

Nakupujte přes https://eshop.sevalplus.cz/

Děkujeme.

Slevy 50-80% na konfekci

Zlevnili jsme znovu již zlevněnou konfekci v kombinaci látky s kožešinou, slevy nyní dosahují až 80%. Podívejte se do totálního výprodeje

Velká sleva na čepice

Srazili jsme na dno ceny čepic. Slevy 50% a více!!

http://www.sevalplus.cz/cz/totalni-vyprodej/akcni-nabidka-kozesinovych-cepic

Stále platí sleva na vše v totálním výprodeji. 

Kožešinová bunda se slevou

Přidali jsme nový vzor bund ve 12 barvách

http://www.sevalplus.cz/cz/kozesinova-damska-bunda-36-42-sleva

 

Novinka: Dámský křivák se slevou

O nás

Firma SEVAL plus spol. s r. o. vznikla na podzim roku 1993, v současné době zaměstnává 20 pracovníků. 80% celého sortimentu výroby vyváží zejména do zemí západní Evropy, ostatní výrobky zůstávají na tuzemském trhu.

Nosným výrobním programem byla zpočátku konfekce ze syntetických kožešin, která však byla záhy změněna na zpracování jehnětinových velurů a jiných přírodních kožešin. Jako materiál pro výrobu je použita vysoce kvalitní španělská jehnětina, která vyniká svou lehkostí a je upravena barvením vlasu i řemene do modních barev. Vlas je střižen dle požadavku do různých délek a řemen je buďto pobroušen na velur, nebo má hladkost nappy. Technologie ke zpracování jsou použity jak klasické, to znamená sešívání na plochých krejčovských strojích, nebo netradiční sešívání ze strany řemene kožešnickými stroji. Spodní délky plášťů jsou pouze zaříznuty a nijak nezačišťovány, což ještě více zvýrazňuje lehkost použitých materiálů.

K plášťům jsou zhotovovány kožešnické doplňky, jako jsou módní kabelky, rukavice a klobouky. Firma taktéž ve spolupráci s textilními firmami vyrábí slušivé pláště s kožešinovými vložkami.

valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia sac lancel pas cher balenciaga pas cher